سلام 

بچه ها اولا ممنونم از همراهیتون دوما به پیشنهاد داداش خوبمون آقای *چارسو* ، برای سهولت بیشتر و صرفه جویی در زمان ،از این به بعد پست جدیدی برای دسترسی به تفسیر آیات قرار داده نمیشه و با کلیک روی هر آیه به سایت اصلی لینک میشه و تفسیر هر آیه هم قابل دسترسی هست.

این از این اماenlightened:

یک پیشنهاد دارم که نمیدونم شما تا چه حد موافق هستین اما:

درروایتی که در مفتیح الجنان هم دیده میشه و خودم هم شخصا دیدم این روایت رو و خوندم :

امام عصر(عج) از ما در انجام ندادن سه کار در روز برای رفع گرفتاری هامون گله میکنن:

1- خواندن نماز نافله(نماز شب) 2- خواندن زیارت عاشورا بعد از نماز صبح 3- خواندن زیارت جامعه قبل از خواب

من کاری به مورد 1 و 3 ندارم چون ممکنه برای همه مقدور نباشه اجرای اون ها هرچند اگر همه یا تعداد بیشتری مایل باشید اون هارو هم انجام میدیم ولی مورد 2 خوندن زیارت عاشورا در روز واقعا زمانی نمیبره!

بهترین زمانش بعد از نماز صبحه حالا هر کس نتونست بعد از نمازای دیگه اش بخونه ولی موقع سحر یه چیز دیگه اس!

اگه موافق بودین این طرح رو روزانه پیش میبریم و در صورت موافقت مطالب بعدی رو هم میذارم.

پس لطفا نظراتتون رو بگین!

تشکر از همتونheart

ترجمه و شرح خطبه 1 نهج البلاغه؛ بخش پنجم: آفرینش فرشتگان

روز94: سوره آل عمران:آیات 115-111

شروع طرح خواندن زیارت عاشورا در هر روز

هم ,رو ,نماز ,خواندن ,تفسیر ,دسترسی ,بعد از ,هر آیه ,دسترسی به ,به تفسیر ,تفسیر آیات

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حبادنما | پایگاه خبری تحلیلی جوانان حبیب آباد نظام مهندسی فیلمینو برای فیلم بازان "سین میم ر" می نویسد طراحی سایت ارزان صنایع دستی تبریز پایکد من و یک دنیا بهترین بیمه زندگی خورشید را بیدار کنیم